Ke stažení

FreeLAB - Placena instalaceAplikace FreeLAB je primárně distribuována jako virtuální obraz Linuxové distribuce Debian, s webovým serverem Apache+MySQL obsahující instalaci FreeLAB se všemi potřebnými nastaveními. Po stažení virtuálního obrazu jednoduše spusťte obraz v jednom ze tří nabízených emulátorů a nakonfigurujte IP adresu. Výchozí konfigurace je nastavená na přiřazování automatické adresy přes DHCP. Doporučujeme upravit konfiguraci a nastavit statickou adresu. Návod zde. Základní funkce a konfigurace je popsána v Helpu, který je součástí aplikace.

FreeLAB je distribuován pod licencí GNU GPL. Na aplikaci se nevztahuje žádná záruka viz celé znění podmínek licence GNU GPL

Placená instalace

Placená instalace aplikace FreeLAB zahrnuje distribuci aplikace v podobě virtuálního obrazu a základní konfiguraci. Konfigurace zahrnuje napojení na stávající podporované instalace  softwaru, nastavení pravidelného stahování nových analýz, konfiguraci uživatelů a práv, (volitelné) nastavení LDAP autentifikace, (volitelné) mailové autentifikace, základní seznámení s používáním.

Cena za instalaci a konfiguraci základní verze je fixní ve výši 40 000 Kč bez DPH s časovou náročností cca 2 pracovní dny. Během této doby jsme schopni připojit až 3 stroje a do 10 uživatelů. V případě oficiální nabídky na instalaci přímo pro vaši laboratoř nás prosím kontaktujte.

Hardwarové požadavky

1x CPU 2.33GHz Core

2 GB RAM

LAN 100 MBit+

Ke stažení

Formát

Verze

Datum

Link

Virtual image (Debian OS + FreeLAB)

FreeLAB 1.0 20191210 Stáhnout

Zdrojové soubory FreeLAB

FreeLAB 1.0 20191210 Stáhnout

Quick Guide - instalace, konfigurace

FreeLAB 1.0 20191212 Odkaz

Kontakt

HPST, s.r.o.

Ing. Michal Novotný

michal.novotny@hpst.cz

+420 724 309 037

http://www.hpst.cz